نیاز و حاجت خود را به کسی اظهار مکن، مگر به یکی از سه نفر: یا دیندار، یا جوانمرد، یا با شرافت .امام حسین(ع)

5:38:31 AM 1402 / 01 / 03
 
اخبار دانشگاه

ارزیابی بیمارستان توسط تیم اعتباربخشی دانشگاه

ارزیابی بیمارستان کارگرنژاد توسط تیم اعتباربخشی دانشگاه

 

در روز شنبه مورخ 19 بهمن ماه جلسه افتتاحیه ارزیابی بیمارستان با حضور تیم اعتباربخشی دانشگاه، رئیس، مدیر وتعدادی از مسئولین برگزار گردید.

دکتر قریشی ضمن ابراز تشکر از حضور تیم اعتباربخشی دانشگاه و معرفی خدمات قابل ارائه به مراجعین، دستورالعملها و سنجه های اعتباربخشی را نقشه راه بیمارستان برای رسیدن به اهداف پیش رو نامیدند و ابراز امیدواری کردند تلاش همکاران بتواند بیمارستان را به شرایط ایده آل نزدیک گرداند.

در ادامه سرکار خانم حمزه ای مسئول تیم اعتبار بخشی دانشگاه با بیان اینکه در سال جاری نتایج پیامدی استقرار سنجه های اعتباربخشی مورد بررسی قرار میگیرند تأکید کردند امتیاز دهی بر اساس انجام فعالیت و تلاشی که همکاران برای نیل به اهداف انجام داده اند صورت خواهد گرفت. سپس تیم اعتبار بخشی بصورت رسمی کار ارزیابی خود را از بخشها و واحدهای بیمارستان آغاز نمودند و در مدت دو روز محورهای کلی مدیریت و رهبری، مراقبت و درمان، مدیریت خدمات پرستاری، مدیریت دارو و تجهیزات، پیشگیری و بهداشت، رعایت گیرندگان خدمت، خدمات پاراکلینیک و ..... براساس مستندات، مشاهدات و مصاحبه مورد ارزیابی قرار گرفتند.

جلسه اختتامیه در روز یکشنبه 20 بهمن با حضور تیم اعتبار بخشی دانشگاه، تیم اجرایی بیمارستان و مسئولین واحدها برگزار و رئیس بیمارستان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تیم اعتبار بخشی و اظهار امیدواری نمودند که رهنمودهای اعضاء تیم اعتبار بخشی بتواند مورد استفاده پرسنل قرار گرفته و از آنها در راستای پیشبرد اهداف بیمارستان استفاده گردد.

در پایان خانم حمزه ای ضمن ابراز خرسندی از انگیزه بالا و تلاش پرسنل برای استقرار سنجه های اعتبار بخشی ابراز امیدواری کردند که در آینده شاهد پیشرفتهای خوبی در بیمارستان باشند. 

ساعت : 13:31 -  روز  : دو شنبه  - 21 /  11 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1220

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر